Teslimat ve İade

1 – Almış olduğunuz ürününün, etiketini sökmeden/tahrip etmeden/bozmadan ve ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14) iş günü içinde teslim aldığınız şekli ile çift nüsha faturasıyla birlikte iade talep edebilirsiniz.

2 – İade sonucu olarak yapılacak geri ödeme, banka prosetürlerine bağlı olarak en geç 14 gün içerisinde yapılacaktır. Kapıda ödeme iadelerinde adınıza olan bir banka hesabı bildirmeniz gerekmektedir.

3 – Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

4 – Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmez. Ayrıca sitede kullanılan ürün resmi ile gerçek ürün arasında azda olsa renk ve ton farklılıkları olabilmektedir. Teknik olarak tüm ekranlarda birebir aynı renk gösterimi mümkün olmadığından, minimum seviyede sayılabilecek renk ve ton farklılıkları iade ve değişim sebebi sayılamaz.

5 – Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (örneğin orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez) tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

6 – Değişim ya da iade öncesi info@popartci.com adresinden ya da 0542 397 49 08 nolu telefondan bizimle irtibata geçiniz.

Sepet
  • No products in the cart.